Kviečia „Vasaros pievelė“

2020 07 01

vasaraKūrybinė erdvė vaikams „Vasaros pievelė“ Šiaurinėje bibliotekoje (Pušaloto g. 55) skelbia liepos mėnesio užsiėmimus.

Liepos mėn. užsiėmimai

Liepos 2 d. 10 val. Garsiniai skaitymai: Ignės Zarambaitės „Stebuklingi senelio batai“, V. V Landsbergio „Pūkis karalius“ ir kt. Kūrybinis užsiėmimas.
Liepos 7 d. 10 val. Edukacija „Sveikos mitybos piramidė“. Sveikos gyvensenos viktorina.
Liepos 9 d. 10 val. Pasakų diena, viktorina „Pažįsti pasaką?“, pasakos „Pirštinė“ vaidinimas.
Liepos 14 d. 10 val. Interaktyvus garsinis skaitymas „Baubai knygų lentynoje“.
Liepos 16 d. 10 val. Menų diena bibliotekoje. Kūrybinis užsiėmimas darbelių lipdymas iš modelinio.
Liepos 21 d. 10 val. Edukacinis užsiėmimas „Kelionės po H. K. Anderseno pasakų pasaulį“. Filmuko „Bjaurusis ančiukas“ peržiūra.
Liepos 23 d. 10 val. Edukacinis užsiėmimas „Saugokime Lietuvos gamtą“ Viktorina „Ar pažįsti Lietuvos medžius?“.
Liepos 28 d. 10 val. Gyvūnų diena. Kūrybinis užsiėmimas „Mano augintinis“.
Liepos 30 d. 10 val. Interaktyvus garsinis skaitymas „Meškiukų istorijos“. Kūrybinis užsiėmimas.

Reikalinga išankstinė registracija el. p. Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. arba tel. 8 45 463 957.