Įrašai

„100 knygų ne riba“

2017 02 20

baigiamasisPanevėžio miesto bendruomenei siūlome originalią skaitymo skatinimo akciją su patriotizmo prieskoniu „100 knygų – ne riba“.

„Kiekvienos bibliotekos tikslas – skatinti žmones neapleisti knygų ir skaitymo. O artėjant istorinei datai - Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui - nusprendėme pakviesti panevėžiečius siekti skaitymo rekordo“, – apie akcijos idėją pasakojo Šiaurinės bibliotekos vedėja Lina Dubauskienė.

Iki 2018 m. vasario 15 d. vaikai, paaugliai ir suaugusieji buvo pakviesti siekti rekordo – per metus perskaityti 100 ar daugiau pasirinktų lietuvių autorių knygų. Vasario 19 d. bus skaičiuojami rezultatai ir renkami trijų grupių nugalėtojai: vaikų iki 11 m., 11-16 m. paauglių, suaugusiųjų. Nugalėtojai bus skelbiami ir apdovanojami akcijos baigiamajame renginyje.

Daugiausiai lietuvių autorių kūrybos perskaičiusiųjų lauks vertingi rėmėjų (Panevėžio miesto savivaldybės, leidyklų „Alma littera“ ir „Magilė“, J. Masiulio knygyno, kultūros žurnalo „Senvagė“) įsteigti prizai.

Daugiau informacijos  tel. (8~45) 463 957. Konkurso nuostatai.