Įrašai

„100 knygų ne riba“

2017 02 20

100Likus metams iki Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio, Panevėžio miesto bendruomenei siūlome originalią skaitymo skatinimo akciją su patriotizmo prieskoniu „100 knygų – ne riba“.

„Kiekvienos bibliotekos tikslas – skatinti žmones neapleisti knygų ir skaitymo. O artėjant istorinei datai nusprendėme pakviesti panevėžiečius siekti skaitymo rekordo“, – apie akcijos idėją pasakojo Šiaurinės bibliotekos vedėja Lina Dubauskienė.

Iki 2018 m. vasario 15 d. vaikai, paaugliai ir suaugusieji kviečiami kartu siekti rekordo – per metus perskaityti 100 ar daugiau pasirinktų lietuvių autorių knygų. Kiekvienas akcijos dalyvis turi užsiregistruoti bet kurioje Savivaldybės viešojoje bibliotekoje: Abonemento skyriuje (Kniaudiškių g. 34), Parko (Parko g. 37), Smėlynės (Smėlynės g. 49), „Šaltinėlis“ (Vasario 16-osios g. 10), Šiaurinėje (Pušaloto g. 55), „Žalioji pelėda“ (Kniaudiškių g. 38), „Žiburėlis“ (Parko g. 49) ar „Židinys“ (Nemuno g. 76).

Bus renkami trijų grupių nugalėtojai: vaikų iki 11 m., 11-16 m. paauglių, suaugusiųjų.

Akcijos pabaigoje konkurso dalyviai bus apdovanoti padėkos raštais ir suvenyrais. Daugiausiai lietuvių autorių kūrybos perskaičiusiųjų lauks vertingi rėmėjų (Panevėžio miesto savivaldybės, leidyklų „Alma littera“ ir „Magilė“, J. Masiulio knygyno, kultūros žurnalo „Senvagė“) įsteigti prizai.

Daugiau informacijos  tel. (8~45) 463 957. Konkurso nuostatai.