„Mano dantukai ir dantų monstriukai“

2019 11 11

dantukaiEdukacija 5-9 metų vaikams, kurios tikslas - priminti vaikams, kaip svarbu valyti dantukus, kada ir kaip taisyklingai tą daryti.

Užsiėmimas paremtas Š. Baltrušaitienės knygele „Kariesas, Ėduonis ir Domo dantukai“. Po knygos skaitymo vaikai pasigamina dantų monstriuką.

Trukmė ؎ 1 val. Nemokama. Turėti pieštukinių klijų ir flomasterių.

Užsiėmimai vyksta vaikų literatūros skyriuje „Žalioji pelėda“ (Kniaudiškių g. 38).

Išankstinė registracija tel. 8 45 420 200 arba el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. .

„Draugystė ant straublio galo“

2019 11 11

Draugystė ant straublio galoEdukacija 5-7 metų vaikams vaikų literatūros skyriuje „Žalioji pelėda“ (Kniaudiškių g. 38).

Užsiėmimo dalyviams pristatoma M. Marcinkevičiaus knygelė vaikams „Draugystė ant straublio galo“ (iliustratorė A. Kiudulaitė).

Užsiėmimo metu skaitoma knygelė, su vaikais aptariama, kokia būna draugystė, kas su kuo gali draugauti, žaidžiamas žaidimas „Kuo būtum tu, jeigu aš būčiau...?“, pasigaminamas dramblys su pelyte.

Užsiėmimo trukmė – 1 val. Edukacija nemokama. Turėti pieštukinių klijų.

Išankstinė registracija tel. 8 45 420 200 arba el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. .

„Emocijų ratas“

2019 03 15

emocija„Emocijų ratas“ – edukacija, skirta 6-12 metų vaikams.

Užsiėmimo tikslas - netradiciškai perduoti savo emocijas ir stebėti, kaip jos keičiasi sudarius bendrą dalyvių emocijų ratą.

Užsiėmimo metu įvairių dailės technikų pagalba, pasirinkdami spalvas ir formas, dalyviai vaizduoja savo emocijas. Šios edukacijos dėka vaikai mokosi lengviau valdyti savo emocijas bei drąsiau apie jas kalbėti.

Užsiėmimo trukmė – 45 min. Edukacija nemokama, vyksta „Žiburėlio“ bibliotekoje (Parko g. 49).

Išankstinė registracija tel. 8 45 526873.

„Karoliukų domino“

2019 03 15

apyrankeEdukacija 6-12 metų vaikams. Tai puiki proga kiekvienam pasigaminti mėgstamą papuošalą.

Užsiėmimo metu dalyviai susipažįsta su karoliukų vėrimo technika, spalvų deriniais, jų reikšme. Patys pasigamina apyrankę, kuri simbolizuoja draugystę.

Edukacijos tikslas – lavinti smulkiąją motoriką, kūrybiškumą. Tai neišsenkantis kūrybos procesas, leidžiantis kiekvienam vaikui pasijusti ypatingu meistru.

Užsiėmimo trukmė – 45 min. Edukacija nemokama, vyksta „Žiburėlio“ bibliotekoje (Parko g. 49).

Registracija tel. 8 45 526873.

3D spausdinimo ABC

2019 03 08

3DEdukacija skirta 1-8 klasių moksleiviams ir gimnazistams susipažinti su 3D spausdintuvo galimybėmis ir jo pritaikymu.

Jaunesnio mokyklinio amžiaus vaikai multimedijos ekrane stebi visą trimačių daiktų kūrimo procesą - nuo modeliavimo Autodesk programa iki jau atspausdintų daiktų.

Gimnazistai susipažįsta su 3D technologija, mokomi dirbti dizainui skirta kompiuterine programa, susikurti trimatį objekto brėžinį, jį perkelti į spausdinimo aplinką ir atsispausdinti 3D spausdintuvu.


Edukacija vyksta vaikų literatūros skyriuje „Žalioji pelėda“ (Kniaudiškių g. 38).

Registracija tel. 8 45 420200.