Popieriaus teatras bibliotekoje

2020 12 09

kamišibaiEdukacijos užsiėmimų tikslas – ugdyti vaikų kultūrinę savimonę, kūrybiškumą ir emocinį intelektą, pasitelkiant teatro, literatūros ir dailės menines priemones.

Edukaciniai užsiėmimai skirti 7-12 metų vaikams.

Jų metu pristatoma trumpa popieriaus teatro istorija ir supažindinama su pagrindiniais pasakos popieriniam teatrui kūrimo principais. Užsiėmimo dalyviai pasirenka pasaką iš siūlomų arba kuria savo istoriją ir ją piešia individualiai grupelėse bei pristato savo kūrybą, naudodami popieriaus teatro dėžutę.

Užsiėmimo trukmė – 1 val. Turėti flomasterių arba spalvotų pieštukų.

Užsiėmimai vyksta vaikų literatūros skyriuje „Žalioji pelėda“ (Kniaudiškių g. 34).

Nemokama.