Kamišibai teatras ir knyga

2020 12 09

kamisibaiEdukacinės programos tikslas – pasitelkiant teatro, literatūros ir dailės menines priemones, ugdyti vaikų kultūrinę savimonę, kūrybiškumą ir emocinį intelektą.

Programa skirta 1–4 klasių mokiniams.

Užsiėmimo metu dalyviams pristatoma ant popierinių kortelių parengta pasaka arba istorija pagal knygą: japonų pasaka „Kodėl medūzos neturi kaulų“, pasaka „Trys paršiukai“, J.Donaldson „Grufas“, E.Carle „Labai alkanas vikšrelis“.

Edukatorius, pristatydamas knygą, pateikia vaikams klausimus, aptaria kiekvieną iliustraciją ir kaip ji atstoja tekstą. Po aptarimo vaikai kuria savo pasakas arba istorijas, piešia ant popieriaus lapų (individualiai ar grupelėse) ir naudodamiesi kamišibai dėžute pristato savo sugalvotas istorijas.

Dalyvių skaičius iki 30 mokinių. Trukmė – 1,5 val.

Užsiėmimai vyksta vaikų literatūros skyriuje „Žalioji pelėda“ (Kniaudiškių g. 38).

Kultūros paso paslauga, kaina 2,00 Eur.