Kampelis tavo kūrybai
Mieli jaunieji plunksnos bičiuliai, šis puslapis Jums!
Rašykite, kurkite ir siųskite mums el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.

Laukiame Jūsų kūrinėlių!Rugilė Mažuolytė. Pavasaris

Jau pavasaris arti
Ir paukšteliai netoli
Laukiam mes pavasarėlio,
Žalio, kvepiančio, smagaus!

Skaityti daugiau...

Agilė Kučinskaitė. Recenzija Beatrice Masini knygai „Miško vaikai“

Pirma mintis, šovusi užvertus paskutinį Beatrice‘s Masini knygos „Miško vaikai“ puslapį, buvo „O kur tesinys?“ .Iš tiesų, nesitikėjau tokios geros knygos. Be to, labai įdomus siužetas.

Skaityti daugiau...

Ąžuolas Šiukščius. Panevėžys – miestas, kuriame gyvenu

Rašinio konkursas „Panevėžys – miestas, kuriame gyvenu"

Į mano gimtąjį miestą iš Kauno pasisvečiuoti atvyko berniukas Gabrielius. Jau pirmąją dieną susidraugavome. Gabrielius manęs paprašė ką nors papasakoti apie Panevėžį. Mano miestas jam pasirodė gražus ir jis norėjo apie jį daugiau sužinoti. Susimąsčiau, kuo gi ypatingas tas mūsų Panevėžys...Kiek pagalvojęs išpoškinau:

- Ar matei atvažiodamas iš Kauno keleivius pasitinkančius du malūnus? Jie sugriuvę, bet lyg sargai budi prie kelio ir primena senovę.

Gabrielius jų nepastebėjo, bet žadėjo būtinai pažiūrėti grįždamas namo.

Po neilgos akimirkos atsikvėpiau ir ėmiau nesustodamas tarškėti:

- Mūsų miestas labai gražus ir žalias. Jis įsikūręs abipus Nevėžio. Panevėžys – penktasis pagal dydį miestas Lietuvoje. Kai būna miesto gimtadienis, rugsėjo 7 dieną, vyksta didelė miesto šventė ir kartu spalvinga eisena. Joje dalyvauja daugybė panevėžiečių ir miesto svečių.

Skaityti daugiau...

Austėja Glušokaitė. Mano miestas rudenį

Rašinio konkursas „Panevėžys – miestas, kuriame gyvenu"

Mano gimtajame mieste Panevėžyje auga įvairūs, gražūs medžiai. O! Kokio grožio lapai! O dar gražiau kai lapai mirga saulėje. Į ką jie panašūs? Jie panašūs į drugelius. Kokios spalvos! Vienas geltonas, o kitas raudonas, oranžinis, margas... Netikit? Pasidairykite ir pamatysite po miestą sklandančius spalvotus drugelius.
 

Austėja Glušokaitė, 3a klasė
VšĮ Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija,
mokytoja Danguolė Kepalienė

Laura Čirūnaitė. Panevėžys – teatrų miestas

Rašinio konkursas „Panevėžys – miestas, kuriame gyvenu"

Kartą atvyko meškiukas Rudnosiukas į Panevėžį. Jis buvo girdėjęs, kad šiame mieste labai daug teatrų. Čia vienintelis Europoje lėlių vežimo teatras, keliaujantis su vežimu po visą šalį ir rodantis vaikams spektaklius. Girdėjo meškutis ir apie garsų Miltinio vardo teatrą rodantį daug spektaklių suaugusiems. Šiame mieste yra ir muzikinis teatras kur vaidinami muzikiniai spektakliai dideliems ir mažiems. Bet Rudnosiukui buvo labai įdomu pamatyti vaikų teatro ,,Menas“ spektaklį.

Atkeliavęs į teatro kiemą meškutis čia pamatė keistą metalinę žmogystą, aplink kurio galvą skraidė drugiai. Teatro direktorius paaiškino, kad tai Donkichotas kovojantis su blogiu šiame mieste ir saugantis teatrą. Patiko meškučiui teatro kiemas ir išpuošta piešiniais menė.

Direktorius pasakė, kad po pusvalandžio prasidės spektaklis. Meškiukas apsidžiaugė ir laukė pradžios.

Sugužėjo į salę daug vaikų. Juos sukvietė teatro skambutis. Panevėžiečiai mėgsta šio teatro spektaklius. Jie linksmi ir pamokantys. Rudnosiukui patiko spektaklis.

- Linksma ir įdomu šiame mieste, – mąstė Rudnosiukas.

Laura Čirūnaitė, 4b klasė
„Saulėtekio“ progimnazija,
mokytoja V. Pudrigailienė