Laura Čirūnaitė. Panevėžys – teatrų miestas

Rašinio konkursas „Panevėžys – miestas, kuriame gyvenu"

Kartą atvyko meškiukas Rudnosiukas į Panevėžį. Jis buvo girdėjęs, kad šiame mieste labai daug teatrų. Čia vienintelis Europoje lėlių vežimo teatras, keliaujantis su vežimu po visą šalį ir rodantis vaikams spektaklius. Girdėjo meškutis ir apie garsų Miltinio vardo teatrą rodantį daug spektaklių suaugusiems. Šiame mieste yra ir muzikinis teatras kur vaidinami muzikiniai spektakliai dideliems ir mažiems. Bet Rudnosiukui buvo labai įdomu pamatyti vaikų teatro ,,Menas“ spektaklį.

Atkeliavęs į teatro kiemą meškutis čia pamatė keistą metalinę žmogystą, aplink kurio galvą skraidė drugiai. Teatro direktorius paaiškino, kad tai Donkichotas kovojantis su blogiu šiame mieste ir saugantis teatrą. Patiko meškučiui teatro kiemas ir išpuošta piešiniais menė.

Direktorius pasakė, kad po pusvalandžio prasidės spektaklis. Meškiukas apsidžiaugė ir laukė pradžios.

Sugužėjo į salę daug vaikų. Juos sukvietė teatro skambutis. Panevėžiečiai mėgsta šio teatro spektaklius. Jie linksmi ir pamokantys. Rudnosiukui patiko spektaklis.

- Linksma ir įdomu šiame mieste, – mąstė Rudnosiukas.

Laura Čirūnaitė, 4b klasė
„Saulėtekio“ progimnazija,