L. Markham. Ramūs tėvai, laimingi vaikai

2019 03 28

Ramūs tėvai, laimingi vaikai: kaip nustoti šaukti ant savo vaikų ir užmegzti su jais ryšį/ Laura Markham. - Vilnius: Vaga, 2018. - 364 p.

Ši knyga iš pagrindų pakeis mąstymą apie vaikų auklėjimą ir padės auginti atsakingus, gabius ir laimingus vaikus.

Amerikiečių psichologės dr. Lauros Markham požiūris yra paprastas ir efektyvus, paremtas naujausiais tyrimais apie smegenų vystymąsi ir jos kasdienio darbo su tėvais patirtimi.

Esminė  autorės žinia yra ta, kad emocinio ryšio su vaiku kūrimas garantuoja tikrus ir ilgai trunkančius pokyčius. Kai turite tokį gyvybiškai svarbų ryšį, jums nebereikia grasinimų, priekabių, maldavimų, papirkinėjimų ir, žinoma, bausmių.

Šis naudingas vadovas padės tėvams geriau suprasti savo pačių emocijas ir jas kontroliuoti. Išmoksite nustatyti teisingas ir sveikas ribas, o empatiškai bei aiškiai bendraudami pastebėsite, kad vaikai patys save disciplinuoja. Autorė pateikia pavyzdžius ir frazes, išbandytas bendraujant su vaikais. Pasinaudodami šiomis žiniomis, nesunkiai rasite bendrą kalbą su savo vaiku.

Jei pavargote nuo kovų dėl įtakos, įniršio protrūkių ir nebežinote, kokias dar „pasekmes“ galėtumėte sugalvoti kaip bausmę, toliau nebeieškokite. Knyga „Ramūs tėvai, laimingi vaikai“ suteiks praktinių žinių, kurios pakeis jūsų požiūrį į tėvystę pačiu pozityviausiu būdu.

Amerikiečių klinikinė psichologė Laura Markham padės užmegzti su vaikų būtiną ryšį ir jį puoselėti, nebereikės kontrolės, išvengsite įtampos ir išmoksite būti kantresni bei susitvardyti. Ši knyga išversta į 15 kalbų ir sulaukė didelio tėvų pripažinimo.

Iš anglų kalbos vertė Jonas Čeponis.