D. Chamberlain. Įlanka vidurnaktį

2019 06 05

Įlanka vidurnaktį: [romanas]/ Diane Chamberlain. - Vilnius: Alma littera, 2019. - 428 p.

Vienos populiariausių šiuolaikinių romanų autorių Diane Chamberlain knyga „Įlanka vidurnaktį" pasakoja apie vieną naktį, kuri pakeitė žmonių gyvenimus ir neleido nurimti daugybę metų. Galbūt atėjo laikas su šaknimis išrauti skaudinančias paslaptis?

Julijai Bauer jos šeimos namas Naujojo Džersio pakrantėje buvo laisvės ir palaimos kupina vieta. Iki tol, kol buvo nužudyta jos septyniolikmetė sesuo Izabelė.

Praėjo daugiau nei keturiasdešimt metų nuo tos rugpjūčio nakties, tačiau Julijos atsiminimuose ta naktis ir sesers mirtis tokia gyva ir taip arti, kad iki šiol trukdo jai gyventi. O dabar dar kai kas iš jos praeities ėmė kelti klausimus apie tai, kas iš tiesų įvyko tą naktį. Apie šiurpią paslaptį, kurią jų mama slėpė nuo visų. Apie žmogų, kuris sėdo į kalėjimą už Izabelės žmogžudystę. Ir apie tą, kuris nesėdo.

Susidūrusi su daugybe klausimų ir apsiginklavusi keliais atsakymais, Julija turi sukaupti visą drąsą ir grįžti į praeitį, kad išpainiotų emocijas, kurios vedė iki to žiauraus įvykio įlankoje vidurnaktį.

Diane Chamberlain – amerikiečių rašytoja, išleidusi 26 romanus, kurie verčiami į daugiau nei 20 kalbų ir yra populiarūs daugybėje pasaulio šalių. Nemažai autorės kūrybos išversta ir į lietuvių kalbą.

Iš anglų kalbos vertė Regina Šeškuvienė.