V. Januškis. Kelionių takais

2020 06 10

Kelionių takais: nuo snieguotų viršūnių iki džiunglių/ Vaidotas Januškis. - Vilnius: Didakta, 2020. - 190 p.

Vaidotas Januškis – mokslininkas, vadovėlių bei mokslo populiarinimo knygų autorius, keliautojas, Vilniaus universiteto žygeivių klubo įkūrėjas. Jis išnaršė daugybę unikalių pasaulio kampelių – girdėjo džiunglių bruzdesį, matė karštus ugnikalnius ir grožėjosi kvapą gniaužiančiais kalnais. Knygoje „Kelionių takais. Nuo snieguotų viršūnių iki džiunglių” Vaidotas Januškis pasakoja apie savo gyvenimo keliones, sutiktus žmones bei į atmintį įsirėžusius įvykius.

Autorius apkeliavo beveik visą pasaulį ir knygoje pasakoja apie savo keliones. Kiekviena kelionė atneša nuotykių, naujų pažinčių, keistų nutikimų bei lemtingų susitikimų. Vaidotas Januškis pažino daugiau nei šimto tautybių žmones, iš arti stebėjo, kaip jie gyvena, dalyvavo ritualuose bei šventėse, tyrinėjo gyvenimo aplinką, klausėsi mitų. Kelionių metu teko miegoti keistose vietose bei paragauti itin egzotiško maisto, pavyzdžiui meškienos ar krokodilo mėsos.

„Kelionių takais. Nuo snieguotų viršūnių iki džiunglių” – nepaprastai įdomi kelionių knyga su autoriaus įžvalgomis bei pamąstymais.