V. H. Stone. Klaidingas žingsnis

2020 10 14

Klaidingas žingsnis: trileris/ Victoria Helen Stone. - Vilnius: BALTO leidybos namai, 2020. - 300 p.

„Klaidingas žingsnis“ yra įtraukiantis psichologinis trileris, kuriame rašytoja Victoria Helen Stone sumaniai sunarpliojo vienos šeimos paslaptis.

Išlik ramus, šypsokis ir apgalvok savo žingsnius! Šioje santuokoje vien paslaptys ir melas!

Džonis ir Veronika dar nuo koledžo laikų buvo laikomi tobula porele. Tačiau visi žino, kad tobulų nebūna. Tiek daug paslapčių gali iškilti žiniasklaidos dėmesiui nukrypus į šią šeimą!

Prieš kurį laiką Denveryje dingo mažas berniukas. Nesėkmingos paieškos įbaugino miestelio gyventojus, nerimą dėl vaiko likimo nuolat kurstė ir žiniasklaida. Tačiau nutinka neįtikėtinas dalykas! Tanerį Holkombą suranda ne kas kitas, o treneris Džonas. Bėgiodamas miške jis aptiko išsigandusį, bet visiškai sveiką berniuką. Ir štai, dabar Džonis tiesiog mėgaujasi didvyrio vardu – jis sportiškas, patrauklus ir puikiai tinka visuomenės įsivaizduojamo gelbėtojo rolei.

Vyras tampa matomas žiniasklaidos priemonėse, dalyvauja pokalbių laidose ir noriai dalija interviu. Naujas Džonio statusas lemia kūno rengybos trenerio verslo sėkmę, tačiau viešumas daro šeimą pažeidžiama. Taip netikėtai užgriuvusi sutuoktinio šlovė visiškai nepatinka Džonio žmonai Veronikai. Vienas klaidingas žingsnis ir santuokos paslaptys bei melai ims plaukti į paviršių, o juk visi knygos veikėjai tikrai turi ką slėpti. Lyg to būtų negana, Veronika atranda dalykų, kurie priverčia ją suabejoti mažojo Ternerio dingimo istorija.

„Klaidingas žingsnis“ yra itin greita knyga, o autorė moka manipuliuoti skaitytojais – neužversite romano, kol nepasieksite paskutinio puslapio.

Iš anglų kalbos vertė Gabrielė Virbickienė.