Bibliotekoje apsigyveno lėlės

2020 02 06

R Grigiene„Šaltinėlio“ bibliotekoje (Vasario 16-osios g. 10) atidaryta tautodailininkės Rasos Grigienės lėlių paroda „Atgal į vaikystę“.

Parodos autorė lėlių parodą skyrė Vasario 16-ąjai. Jos darytos lėlės yra aprengtos tautiniais kostiumais.

„Lėlių kūrimas – kintantis procesas ne tik dėl didėjančių reikalavimų ir tikslų sau pačiai, bet ir dėl naujai atrandamų išraiškos bei medžiagos priemonių. Lėles pradėjau kurti prieš keletą metų, kai norėjau išmėginti dar vieną rankdarbių sritį. Pirmąją lėlę pasiuvau savo dukrai. Dabar mano lėlės keliauja po platųjį pasaulį. Lėlių pasaulis pilnas staigmenų. Vienos tiesiog atgyja rankose be jokių išankstinių apmąstymų, o kitos ilgai tūno viduje, kol vieną dieną gimsta“/R. Grigienė.

Paroda veiks iki vasario 29 d. Maloniai kviečiame apsilankyti.