Aukštasis rankų pilotažas

2020 09 05

karpiniaiRugsėjo mėnesį Smėlynės bibliotekos (Smėlynės g. 49) lankytojus džiugins Odetos Tumėnaitės–Bražėnienės (Utena) karpinių paroda.

Menininkė yra surengusi daugiau kaip 100 personalinių parodų, kurios apkeliavo įvairias galerijas Europoje, Kinijoje, Rusijoje ir JAV. Dalyvavo per du šimtus rajoninių, regioninių, grupinių, respublikinių ir tarptautinių parodų įvairiose šalyse. Apdovanota prizais ir laureato diplomais. Savo karpiniais ir grafika iliustravo per dešimtį knygų. Odetos Tumėnaitės–Bražėnienės kūrinių yra įsigiję ne tik Lietuvos, bet ir užsienio muziejai.

Be kūrybinės veiklos, tautodailininkė dalyvauja edukacinėje veikloje, moko savo amato įvairiuose seminaruose ir kt. renginiuose ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse.

Žiūrint į neįtikėtino grožio darbus, net sunku patikėti, kad žmogaus rankos iš popieriaus gali sukurti tokius stebuklus. Kiekvienas darbas – dar vienas talento, kūrybiškumo įrodymas ir menininko rankų aukštasis pilotažas.

Pasinaudokite puikia proga pasigrožėti Odetos Tumėnaitės–Bražėnienės darbais. Laukiame Jūsų ne tik darbo dienomis, bet ir šeštadieniais.

Nuotraukos V. Šešetienės.