Pradžia

Sveikinimai kolegei!

2018 11 20

Lapkričio 16 d. Birštone organizuota jau 19-tą kartą vyksiančios nacionalinės Suaugusiųjų mokymosi savaitės atidarymo konferencija „Lietuva mokosi: iš praeities į ateitį“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.

Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacijos, Švietimo mainų paramos fondo rengta atidarymo šventė subūrė suaugusiųjų mokymo ekspertus, mokytojus ir besimokančiuosius iš visos šalies. 

Konferencijos pranešėjai pasidalino istorine suaugusiųjų mokymosi patirtimi, šiandienos mokymosi aktualijomis bei ateities suaugusiųjų mokymosi vizijomis. Dalyviai sužinojo apie suaugusiųjų švietėjų galimybes bendradarbiauti skleidžiant aktyvaus mokymosi idėjas projektuose, pristatant savo patirtį kolegoms „Epale“ platformoje. Įgijo kūrybiško ir žaismingo mokymosi patirties.

Konferencijos metu buvo paskelbtas Metų andragogas bei išrinkti aktyviausi Europos suaugusiųjų mokymosi elektroninės platformos – „Epale“ platformos dalyviai, paskelbę daugiau nei 3 aktualius straipsnius.

2018 metų „Epale“ andragogus pristatė ir apdovanojo Švietimo mainų paramos fondo projektų koordinatorė dr. Edita Trečiokienė. Šis vardas buvo suteiktas šešiems suaugusiųjų švietėjų iš įvairių Lietuvos institucijų.

2018 m. „Epale“ nominaciją pelnė ir Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos vyresn. metodininkė komunikacijai ir projektų valdymui Indrė Rapkevičienė. Jai įteiktas diplomas, o gruodžio 6 d. laukia dar vienas naudingas prizas – įdomūs mokymai.

Sveikinimai kolegei!