Nuotaikingas susitikimas

2019 11 28

Lapkričio 20 d. Vaikų literatūros skyriuje „Žalioji pelėda“ vyko susitikimas su vaikų rašytoju bei knygų „Ulfas ir stebuklinga barzda“, „Ulfas ir povandeninis miestas“, „Slaptoji Kornelijaus van Drebelio misija“, „Ugnikalniukas ieško draugų“ autoriumi Virgiu Šidlausku.

Į susitikimą sugužėjo daugiau nei 70 „Ąžuolo“ progimnazijos pirmokų. Pristatydamas savo knygas, rašytojas pakvietė kartu dainuoti smagias dainas, piešė knygos veikėjus, pasakojo, kaip jam kilo mintis sukurti vienokį ar kitokį herojų.

Vaikai turėjo nemažai klausimų autoriui. Domėjosi, kada rašytojas rašo - dieną ar naktį, kaip reikia sukurti knygą, ką rašytojas dar dirba, kaip išmoko groti gitara ir t. t. Po klausimų gausos prie rašytojo nusidriekė ilga eilė gerbėjų autografui gauti.

Susitikimas su rašytoju vaikams paliko daug malonių įspūdžių.

Šis susitikimas - baigiamasis bibliotekos projekto „Skaitymas kitaip“ renginys.

Anžela Vasiliauskienė,
vyresn. bibliotekininkė