Pradžia

Dovanokime knygas bibliotekoms, o vieni kitiems - džiaugsmą ir šilumą!

2019 11 29

9-tą kartą Lietuvoje prieš didžiąsias žiemos šventes startuoja akcija „Knygų Kalėdos“.

Dar Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota ir toliau globojama respublikinė akcija, tapusi visuotiniu, knygų bičiulius visoje šalyje sutelkiančiu judėjimu, skleidžia žinią – kviečia dovanoti knygas bibliotekoms, o vieni kitiems – džiaugsmą ir šilumą. 

Kasmet ši akcija iš naujo papildo bibliotekų lentynas ir skaitytojų gretas. Tačiau neretai bibliotekos turi vos vieną populiarios knygos egzempliorių, kurio eilėje po keletą mėnesių laukia dešimtys skaitytojų. Padovanojus net ir vieną knygą, galima ne tik sutrumpinti jos laukiančiųjų eilę, bet ir prisidėti stiprinant skaitymo įgūdžius.

Pasitinkant ir palydint gražiausias metų šventes kartu patirkime skaitymo malonumą ir dalinkimės įspūdžiais. Paskirkime šį laikotarpį geriems darbams, apsuptiems knygų, žinių ir bendravimo.

Pratęsdami šią gražią tradiciją kviečiame visus panevėžiečius branginti knygas, skaityti, na, ir svarbiausia, savo bibliotekoms padovanoti naujų knygų ir džiaugsmą skaityti!

Naujas, ar perskaitytas knygas atnešti galite į artimiausią biblioteką: Viešąją (Kniaudiškių g. 34), „Židinio“ (Nemuno g. 76), Smėlynės (Smėlynės g. 49), Parko (Parko g. 37), Šiaurinę (Pušaloto g. 55), „Žiburėlio“ (Parko g. 49), „Šaltinėlio“ (Vasario 16-osios g. 10) ir vaikų literatūros skyrių „Žalioji pelėda“ (Kniaudiškių g. 38).

Akcija vyksta iki 2020 m. sausio 15 dienos.

Kviečiame visus panevėžiečius prisijungti, skaityti, dovanoti ir dalintis!