Europos kaimynų diena

2020 05 22

Gegužės 29-ąją kviečiame visas Panevėžio miesto vietos bendruomenes kartu švęsti Europos kaimynų dieną.

Parašykite sveikinimą-laišką savo kaimynams – vietos bendruomenės nariams. Iki gegužės 26 d. sveikinimus-laiškus atneškite į Panevėžio švietimo centrą (Topolių al. 12, Panevėžys) arba į artimiausią biblioteką:

• Viešoji biblioteka, Kniaudiškių g. 34
  • „Šaltinėlis“, Vasario 16-osios g. 10
  • Parko biblioteka, Parko g. 37,
  • „Židinys“, Nemuno g. 76
  • Šiaurinė biblioteka, Pušaloto g. 55
  • Smėlynės biblioteka, Smėlynės g. 49.

Sveikinimai-laiškai gegužės 29 d. bus eksponuojami „Šaltinėlio“ bibliotekoje (Vasario 16-osios g. 10), po to bus perduoti adresatams.

Susimojuokite su kaimynais, pakvieskite saugiu atstumu kartu išgerti arbatos puodelį. Tegul tai taps masiniu atsaku į karantino iškeltus iššūkius ir įvairiausius suvaržymus.

Panevėžio gamtos mokykla vykdė akciją „Padovanok sparnuočiams namus“, kurios metu miesto švietimo įstaigos gamino inkilus. Gamtos mokykla juos padovanos Panevėžio vietos bendruomenėms.

Šio kvietimo organizatorius – Panevėžio miesto neformalaus suaugusiųjų švietimo koordinacinė grupė.