Karantinui pasibaigus

2020 06 16

Pranešame, kad nuo trečiadienio, birželio 17 d., atšaukus karantiną Lietuvoje, atnaujiname VISAS paslaugas!

Tai reiškia, kad galite lankytis bibliotekose kaip įprastai, skolintis knygas iš atvirųjų fondų, naudotis kompiuteriais ir pan.

Primename, kad lankantis uždarose erdvėse, t. y. ir bibliotekose, dėvėti veido kaukes nebeprivaloma, tačiau rekomenduojama.

Apie artimiausius renginius sekite nuolat atnaujinamą informaciją bibliotekos svetainėje „Artėjantys renginiai“.

P. S. Už laiku negrąžintus leidinius delspinigiai neskaičiuojami iki rugsėjo 1 d.

Taip pat, primename, kad vasarą miesto bibliotekos dirba tik darbo dienomis 10-18 val., šeštadieniais – tik Viešoji biblioteka (Kniaudiškių g. 34), 9-16 val.

Iki susitikimų!