Kviečiame į vaikų vasaros stovyklas

2020 07 24

Ką veikti moksleiviams per vasaros atostogas, kol tėvai dirba? Puiki alternatyva – miesto bibliotekų organizuojamos dieninės vasaros stovyklos.
Nemokamos stovyklos penkiose miesto bibliotekose vyks rugpjūtį ir bus skirtos 6-14 metų amžiaus vaikams.

Kiekviena iš penkių bibliotekų, organizuojančių vasaros stovyklas, kasmet rengia stovyklos programą, kuri suteikia galimybę vaikams turiningai ir įdomiai leisti laisvalaikį vasaros atostogų metu.

Šiemet didelis dėmesys bus skiriamas vaikų saviraiškai, kūrybinėms edukacijoms ne tik bibliotekoje, bet ir už jos ribų, susitikimai su įdomiais žmonėmis ir daugybė kitų smagių veiklų bei atrakcijų.

Tai puiki galimybė vaikams smagiai praleisti vasaros atostogas, išmokti naujų dalykų, lavinti kūrybinius gebėjimus, žaisti, pramogauti, bendrauti su savo bendraamžiais ir susirasti naujų draugų bei tiesiog linksmai praleisti vasaros dienas.

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet kviečiame registruotis (vietų skaičius ribotas) į nemokamas vaikų vasaros stovyklas miesto bibliotekose:

rugpjūčio 3-10 d. stovykla „Atostogos „Žiburėlyje?“... Jėga!“ bibliotekoje „Žiburėlis“ (Parko g. 49, tel. 8 45 526873).
rugpjūčio 3-14 d. stovykla „Vasaros pievelė“ Šiaurinėje bibliotekoje (Pušaloto g. 55, tel. 8 45 463957).
rugpjūčio 3-14 d. stovykla „Vasaros šėlsmas“ vaikų literatūros skyriuje „Žalioji pelėda“ (Kniaudiškių g. 38, tel. 8 45 420200).
rugpjūčio 10-14 d. stovykla „Vasaros tango“ bibliotekoje „Židinys“ (Nemuno g. 76, tel. 8 45 461567).
rugpjūčio 11-28 d. stovykla „Vasaros istorijos“ Smėlynės bibliotekoje (Smėlynės g. 49, tel. 8 45 460587).

Vasaros stovyklų veikla dalinai finansuojama iš Panevėžio miesto savivaldybės Švietimo ir jaunimo reikalų skyriaus organizuoto Vaikų vasaros poilsio projektų finansavimo konkurso lėšų.

Indrė Rapkevičienė,
vyresn. metodininkė komunikacijai ir projektų valdymui