Vaikų klubas „Z karta“

2019 03 18

z kartaKlubas, kurio  šūkis - „Laisvė kūrybai!“, įsikūręs vaikų bibliotekoje „Žiburėlis“ (Parko g. 49).

Klubo veikla - kūrybiniai užsiėmimai (teatras, muzika, dailė, rankdarbiai).

Klubo nariai ne tik susipažįsta su įvairia rankdarbių technika, bet ir tobulina bendravimo įgūdžius, įgauna pasitikėjimo atlikdami įvairias užduotis. Klube vaikams sudarytos sąlygos švęsti savo gimtadienius bei kitas šventes.

Klubo narių amžius 7-14 metų. Jei esi kūrybingas moksleivis, nori susirasti naujų draugų ar tiesiog smagiai praleisti laiką - klubas „Z karta“ kaip tik tau!

Užsiėmimai vyksta kas antrą pirmadienį 15-17 val. Nemokama.

Klubo vadovė vyresn. bibliotekininkė A. Kurkauskienė.

Tel. pasiteirauti 8 45 526873.

Moterų laisvalaikio klubas „Kūrybos karuselė“

2019 03 12

klubasMoterų laisvalaikio klubas „Kūrybos karuselė“ veikia Smėlynės bibliotekoje (Smėlynės g. 49).

Klube organizuojamuose užsiėmimuose dalyvės užsiima įvairia veikla: lipdo iš molio, velia iš vilnos, mezga riešines, domisi skiautinių konstravimo ypatumais, kalba apie švenčių tradicijas ir jų atspindėjimą interjero dekoracijose.

Šiuo metu klubo moterys mokosi linijinių šokių, o ką sugalvos veikti po savaitės ar po mėnesio – priklausys nuo jų fantazijos.

Jei susidomėjote, kviečiame prisijungti. Užsiėmimai nemokami.

Klubo vadovė Daiva Stropaitienė. Tel. pasiteirauti 8 45 460587.

Rankdarbių mėgėjų klubas „Laumė“

2019 03 05

klubasKlubas „Laumė“, buriantis mezgančias, neriančias, siuvinėjančias, kuriančias papuošalus bei kitais dailiaisiais amatais besidominčias moteris, veikia Šiaurinėje bibliotekoje (Pušaloto g. 55).

Klubo užsiėmimuose moterys pristato savo sukurtus rankdarbius, dalinasi patirtimi, rengia rankdarbių parodas, pačios veda edukacinius užsiėmimus.

Klubo „Laumė“ moterys aktyviai dalyvauja ir bibliotekos kultūriniuose renginiuose, įvairiose akcijose.

Klubas „Laumė“ bendradarbiauja su panašaus pobūdžio klubais kituose miestuose. Jau kelis metus iš eilės dalyvauja Biržų raj. rankdarbių asociacijos „Fantazijų skrynia“ rengiamoje tarptautinėje rankdarbių parodoje bei Pasvalio rankdarbių klubo „Kraitė“ organizuojamuose renginiuose.

Jaukūs pasisėdėjimai prie arbatos puodelio vakarais bendraminčių būrelyje ne tik skatina tobulinti kūrybinius gebėjimus, taikyti juos praktiniams poreikiams, bet ir ugdo saviraišką, pasitikėjimą savo jėgomis, mažina stresą.

Užsiėmėmai klube vyksta kas antrą ketvirtadienį, 17 val. Detalesnė informacija tel. 8 45 463957.

Klubo „Laumė“ vadovė - Šiaurinės bibliotekos vedėja Lina Dubauskienė.

Jei mėgstate rankdarbius ir ieškote bendraminčių, kviečiame prisijungti prie mūsų!

Vaikų vasaros stovyklos

2019 03 05

1Vasara – atostogų ir poilsio metas, kai duris užveria mokyklos, užklasinės veiklos centrai, o vaikai turi daugiau laisvo laiko. Tačiau ne visi tėvai turi galimybes suteikti savo atžaloms turiningą ir aktyvų laisvalaikį, išleisdami juos į mokamas poilsio stovyklas ar turistines keliones. Į pagalbą skuba viešosios bibliotekos.

Skaityti daugiau...

Senjorų klubas

2012 11 14

Parko bibliotekoje (Parko g. 37) veikia senjorų klubas „Pabūkime kartu“ (nuo 2008 m.), vienijantis vyresnio amžiaus žmones, neretai vienišus, bet norinčius bendrauti, plėsti akiratį, aktyviai leisti savo laisvalaikį. Bibliotekos darbuotojos, subūrusios šį klubą, organizuoja renginius, kviečia į susitikimus žmones, kurie būtų įdomūs klubo nariams, kartu švenčia šventes.

Skaityti daugiau...