Laikinoji tvarka karantino laikotarpiu

Informuojame, kad nuo gruodžio 16 d. (trečiadienio), Lietuvos Respublikos Vyriausybei sugriežtinus karantino sąlygas, lankytojų aptarnavimo tvarka miesto bibliotekose nesikeičia.

DARBO LAIKAS

Viešoji biblioteka (Kniaudiškių g. 34) – I-V 9-19 val., VI – 9-16 val.
Parko biblioteka (Parko g. 37) – I-V 10-18 val., VI – 9-16 val.
Biblioteka „Židinys“ (Nemuno g. 76) – I-V 10-18 val., VI – 9-16 val.
Šiaurinė biblioteka (Pušaloto g. 55) – I-V 10-18 val., VI – nedirba
Biblioteka „Šaltinėlis“ (Respublikos g. 26/2) – I-V 10-18 val., VI – 9-16 val.
Smėlynės biblioteka (Smėlynės g. 49) – I-V 10-18 val., VI – 9-16 val.
Biblioteka „Žiburėlis“ (Parko g. 49) – I-V 10-18 val., VI – nedirba
Vaikų literatūros skyrius „Žalioji pelėda“ (Kniaudiškių g. 38) – I-V 10-18 val., VI – nedirba.

SKAITYTOJŲ APTARNAVIMAS

Lankytojai į bibliotekų atvirus fondus NEĮLEIDŽIAMI. Knygas prašome grąžinti į tam skirtas dėžes, jos bus karantinuojamos 48 val. Jei vėluojate, delspinigiai už negrąžintas knygas laikinai neskaičiuojami.

Knygos bus IŠDUODAMOS atvykus arba iš anksto užsisakius (telefonu, el. paštu) prie bibliotekų durų. Bibliotekų kontaktai.

Taip pat kviečiame naudotis bibliotekos elektroniniu katalogu https://panmvb.libis.lt/index.jsp.

Periodikos ir viešos interneto prieigos skaityklos bibliotekose NEVEIKS.

KITOS PASLAUGOS

Kopijavimo, spausdinimo, skenavimo paslaugos lankytojams bus TEIKIAMOS.

Renginiai ir edukacinė veikla bibliotekose laikinai NEVYKS, kviečiame dalyvauti bibliotekų nuotoliniuose renginiuose.

Mieli lankytojai, primename, kad būtina dėvėti veido apsaugos priemones ir laikyti saugaus 2 m. atstumo.

Apie pasikeitimus informuosime papildomai.