Išmėginkite lauko muzikos instrumentus

Panevėžio Elenos Mezginaitės viešoji biblioteka kviečia į lauko muzikos instrumentų edukaciją.

2021-ieji – Lietuvai pagražinti draugijos metai. Ši visuomeninė organizacija šiemet mini 100-mečio jubiliejų. Panevėžio Elenos Mezginaitės viešoji biblioteka mielai prisideda prie draugijos tikslų – puošia bibliotekų aplinką ir savo pavyzdžiu skatina, kviečia miesto bendruomenę prisijungti prie aplinkos gražinimo.

Siekiant paminėti Lietuvai pagražinti draugijos 100-mečio jubiliejų, š. m. birželio 28 d. 10 val. Panevėžio Elenos Mezginaitės viešosios bibliotekos padalinyje – Šiaurinėje bibliotekoje – įvyks lauko muzikos instrumentų edukacija.

Lauko muzikos instrumentai ne tik gražina aplinką, pagyvina lauko erdves, tačiau turi terapinių, pramoginių ir edukacinių tikslų. Instrumentais gali groti visi – tiek maži, tiek dideli asmenys, šeimos, senjorai. Naudinga asmenims, turintiems sveikatos sutrikimų, negalią. Muzikos garsai teigiamai veikia emocijas, atpalaiduoja, ugdo kūrybiškumą, pasitikėjimą savimi. Renginio instrumentai – UAB „Percussion Play Baltics“.

Kviečiame dalyvauti!