Kviečiame dalyvauti akcijoje „Pasveikink Panevėžį“

Rugsėjo 7-ąją Panevėžio miestui sukanka 520 metų. Panevėžio Elenos Mezginaitės viešoji biblioteka rengia akciją „Pasveikink Panevėžį“ ir kreipiasi į panevėžiečius – pakvieskite savo draugus, artimuosius, pažįstamus, išvykusius iš Panevėžio ir šiuo metu gyvenančius užsienyje ar kitose Lietuvos vietovėse, dalyvauti akcijoje „Pasveikink Panevėžį“.

„Kad ir kuriam Lietuvos ar pasaulio krašte bebūtum, pasveikink savo gimtąjį Panevėžį su 520-uoju gimtadieniu! Neribok fantazijos: sveikinimu gali būti atvirlaiškis, laiškas, nuotrauka, atvirukas, eilėraštis, piešinys ar kt., jis gali būti popierinis, elektroninis ar filmuotas.“

Jūsų sveikinimai su palinkėjimais (ar be jų) bus eksponuojami miesto viešosiose erdvėse bei virtualioje erdvėje.

Sveikinimų laukiame iki 2023 m. rugpjūčio 1 d. adresu; Topolių al. 12, Panevėžys LT-35169, Lietuva arba el. paštu info@panbiblioteka.lt.