Nuotoliniai mokymai

Nuotoliniu būdu galite mokytis šiose pažengusiųjų programose (6 val.):

Sumaniau apsipirkime ir atsiskaitykime internetu. Išmoksite saugiai pirkti bei atsiskaityti už prekes ir paslaugas internetu, palyginti kainas. Sužinosite, kaip naudotis bankų paslaugomis internete.

Planuokime laisvalaikį internetu. Išmoksite įsigyti lėktuvų bilietus, suplanuoti kelionę, sužinoti orų prognozę, tvarkaraščius, užsakyti viešbučius. Ieškosite ir rasite kultūros renginius, rezervuosite knygas bibliotekos el. kataloge.

Skaičiuoklė darbui ir namams. Susipažinsite su pagrindinėmis skaičiuoklės priemonėmis ir jas pritaikysite praktiškai: sudarysite ir formatuosite lenteles, įvesite ir redaguosite duomenis (skaičius, tekstą ir kt.), rengsite diagramas, bendrinsite skaičiuoklės dokumentą su kitais.

Pristatymų rengimas. Išmoksite vaizdžiai pristatyti savo mintis ir sumanymus, kurti patrauklias skaidres, tvarkyti jų turinį, spausdinti, pasirengti jas rodyti bei pasidalyti su kitais.

Reikalinga išankstinė registracija Informacijos skyriuje, tel. 8 45 420379 ar el. paštu viesoji@panbiblioteka.lt. Nurodykite vardą, pavardę, gimimo metus, el. pašto adresą.

Mokymai vyksta Microsoft Teams platformoje, el. paštu gausite prisijungimo nuorodą. Jei naudositės kompiuteriu, programos parsisiųsti nereikia, mokytis galėsite naudodami interneto naršyklę, savo namuose. Jei mokytis ketinate išmaniajame įrenginyje, reiks įsidiegti Microsoft Teams programą.