Infolex

Tai unikali teismų praktikos paieškos sistema, kurioje rasite Lietuvos Respublikos teisės aktus ir teismų praktikos dokumentus.

Čia galite atlikti Lietuvos Respublikos valstybinių institucijų norminių teisės aktų su visais pakeitimais ir kitų dokumentų paiešką, susipažinti su Lietuvos teismų praktika administracinėse, civilinėse, baudžiamosiose bylose, taip pat Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimais bylose prieš Lietuvą, Europos Teisingumo Teismo dokumentais, Seimo kontrolierių pažymomis, Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos sprendimais ir kt.

Prieinama tik bibliotekose: Viešojoje bibliotekoje (Kniaudiškių g. 34), Parko (Parko g. 37), Smėlynės (Smėlynės g. 49), Šiaurinėje (Pušaloto g. 55) ir „Židinio“ (Nemuno g. 76).