Klubai

Šiuo metu bibliotekose veikia 4 klubai. Tačiau, jei turite idėjų naujam klubui ar esate bendraminčių grupelė ir neturite erdvės, kur galėtumėte susirinkti – miesto bibliotekos atviros Jus priimti!

Bibliotekų kontaktai

Moterų laisvalaikio klubo „Kūrybos karuselė“ susitikimuose dalyvės užsiima įvairia veikla: lipdo iš molio, velia iš vilnos, mezga riešines, domisi skiautinių konstravimo ypatumais, kalba apie švenčių tradicijas ir jų atspindėjimą interjero dekoracijose.

Šiuo metu klubo moterys mokosi linijinių šokių, o ką sugalvos veikti po savaitės ar po mėnesio – priklausys nuo jų fantazijos.

Klubas „Kūrybos karuselė“ veikia Smėlynės bibliotekoje (Smėlynės g. 49). Klubo vadovė Daiva Stropaitienė. Tel. pasiteirauti 8 45 460587.

Jei susidomėjote, kviečiame prisijungti, užsiėmimai nemokami.

Klubas, kurio šūkis – „Laisvė kūrybai!“, veikia vaikų bibliotekoje „Žiburėlis“ (Parko g. 49).

Klubo veikla – kūrybiniai užsiėmimai (muzika, dailė, rankdarbiai). Klubo nariai susipažįsta su įvairia rankdarbių technika, tobulina bendravimo įgūdžius, įgauna pasitikėjimo atlikdami įvairias užduotis. Klube sudarytos sąlygos vaikams švęsti savo gimtadienius ir kitas šventes.

Klubo narių amžius 7-14 metų. Jei esi kūrybingas moksleivis, nori susirasti naujų draugų ar tiesiog smagiai praleisti laiką – klubas „Užtrauktukas“ kaip tik tau!

Užsiėmimai vyksta kas antrą pirmadienį 15-17 val. Nemokama.

Klubo vadovė Aušra Kurkauskienė. Tel. pasiteirauti 8 45 526873.

Senjorų klubas vienija vyresnio amžiaus žmones, norinčius bendrauti, plėsti akiratį, aktyviai leisti savo laisvalaikį.

Klubo tikslas – sukurti erdvę susitikimams su įdomiais žmonėmis (rašytojais, aktoriais, poetais, psichologais, kunigais ir kt.), padėti  lankytojams kūrybiškai išreikšti save rankų darbo užsiėmimuose, poezijoje, dainos posme.

Klubo veikla organizuojama pagal jo narių pomėgius ir poreikius. Senjorų susitikimai su gydytojais, psichologais, sveikos mitybos specialistais kartais pakeičia ne tik jų požiūrį į kai kuriuos dalykus, bet ir gyvenimo būdą, įpročius. Rengiamos ir klubo lankytojų darbų parodos.

Dažnas renginys baigiasi šiltu pasibuvimu prie pačių atsineštų vaišių stalo, įspūdžių iš kelionių, įvairių patirčių pasidalinimu, kartais ir dainomis ar žaidimais.

Senjorų klubas „Pabūkime kartu“ yra atviras ir visada laukia naujų narių. Jei Jums patraukli klubo veikla, turite laisvo laiko, gerų idėjų, noro pažinti ir susipažinti – kviečiame pabūti kartu.

Klubas veikia Parko bibliotekoje (Parko g. 37). Tel. pasiteirauti 0 45 441 740.

Robotikos klubas vaikams veikia Vaikų literatūros skyriuje „Žalioji pelėda“, Kniaudiškių g. 38.

Užsiėmimų metu ikimokyklinio amžiaus vaikai ir pradinukai, naudodami programinę įrangą WeDo 2.0, susipažįsta su blokinio programavimo pagrindais, atgaivina išmaniuosius LEGO robotus, kuria ir žaidžia.

Robotikos užsiėmimai praplečia vaikų žinias apie techniką ir ugdo inžinerinį mąstymą. Programuojant ir konstruojant robotikos rinkinius lavinamas loginis mąstymas, gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus, gerėja vaiko koncentracija ir susikaupimas.

Užsiėmimai vyksta trečiadieniais ir ketvirtadieniais 16-18 val. Klubo vadovė – Paulina.

Užsiėmimai nemokami, būtina registracija tel. 8 45 420 200.

Smėlynės knygų klubas „Skaitau Panevėžyje“ kviečia prisijungti ir tapti klubo nariu.

Šis klubas vienija panevėžiečius, kurie: pirma, negali išgyventi nė vienos dienos be knygos; antra, ne tik skaito, bet ir dalinasi tuo ką perskaitė – knygomis, citatomis, įspūdžiais…; trečia, norėtų susitikti gyviems perskaitytų knygų aptarimams prie arbatos ar kavos puodelio.

Jei šie teiginiai apie Jus ir manote, kad knygos turi užimti svarbią vietą gyvenime, tai šis klubas kaip tik Jums!

Susitikę kalbėsime ne tik apie knygas. Jei norite prisijungti, užsukite į Smėlynės biblioteką, Smėlynės g. 49 arba teiraukitės tel. 8 45 460 587. Klubą galite rasti ir FACEBOOK grupėse, ieškokite mūsų ten, prisijunkite. Ten skelbiame ir planuojamo susitikimo datą, laiką,

Lauksime, iki!