Klubai

Šiuo metu bibliotekose veikia 4 klubai. Tačiau, jei turite idėjų naujam klubui ar esate bendraminčių grupelė ir neturite erdvės, kur galėtumėte susirinkti – miesto bibliotekos atviros Jus priimti!

Bibliotekų kontaktai

Klubas „Laumė“ buria mezgančias, neriančias, siuvinėjančias, kuriančias papuošalus bei kitais dailiaisiais amatais besidominčias moteris.

Klubo užsiėmimuose moterys dalinasi patirtimi, kuria rankdarbius ir pristato juos parodose, pačios veda edukacinius užsiėmimus, aktyviai dalyvauja ir bibliotekos kultūriniuose renginiuose, akcijose.

Klubas „Laumė“ bendradarbiauja su panašaus pobūdžio klubais kituose miestuose, dalyvauja jų organizuojamuose renginiuose ir parodose.

Jaukūs pasisėdėjimai prie arbatos puodelio vakarais bendraminčių būrelyje ne tik skatina tobulinti kūrybinius gebėjimus, bet ir ugdo saviraišką, pasitikėjimą savo jėgomis, mažina stresą.

Užsiėmėmai klube vyksta kas antrą ketvirtadienį, 17 val. Šiaurinėje bibliotekoje (Pušaloto g. 55). Detalesnė informacija tel. 8 45 463957. Klubo „Laumė“ vadovė – Lina Dubauskienė.

Jei mėgstate rankdarbius ir ieškote bendraminčių, kviečiame prisijungti prie mūsų!

Moterų laisvalaikio klubo „Kūrybos karuselė“ susitikimuose dalyvės užsiima įvairia veikla: lipdo iš molio, velia iš vilnos, mezga riešines, domisi skiautinių konstravimo ypatumais, kalba apie švenčių tradicijas ir jų atspindėjimą interjero dekoracijose.

Šiuo metu klubo moterys mokosi linijinių šokių, o ką sugalvos veikti po savaitės ar po mėnesio – priklausys nuo jų fantazijos.

Klubas „Kūrybos karuselė“ veikia Smėlynės bibliotekoje (Smėlynės g. 49). Klubo vadovė Daiva Stropaitienė. Tel. pasiteirauti 8 45 460587.

Jei susidomėjote, kviečiame prisijungti, užsiėmimai nemokami.

Klubas, kurio šūkis – „Laisvė kūrybai!“, veikia vaikų bibliotekoje „Žiburėlis“ (Parko g. 49).

Klubo veikla – kūrybiniai užsiėmimai (muzika, dailė, rankdarbiai). Klubo nariai susipažįsta su įvairia rankdarbių technika, tobulina bendravimo įgūdžius, įgauna pasitikėjimo atlikdami įvairias užduotis. Klube sudarytos sąlygos vaikams švęsti savo gimtadienius ir kitas šventes.

Klubo narių amžius 7-14 metų. Jei esi kūrybingas moksleivis, nori susirasti naujų draugų ar tiesiog smagiai praleisti laiką – klubas „Užtrauktukas“ kaip tik tau!

Užsiėmimai vyksta kas antrą pirmadienį 15-17 val. Nemokama.

Klubo vadovė Aušra Kurkauskienė. Tel. pasiteirauti 8 45 526873.

Senjorų klubas vienija vyresnio amžiaus žmones, norinčius bendrauti, plėsti akiratį, aktyviai leisti savo laisvalaikį.

Klubo tikslas – sukurti erdvę susitikimams su įdomiais žmonėmis (rašytojais, aktoriais, poetais, psichologais, kunigais ir kt.), padėti  lankytojams kūrybiškai išreikšti save rankų darbo užsiėmimuose, poezijoje, dainos posme.

Klubo veikla organizuojama pagal jo narių pomėgius ir poreikius. Senjorų susitikimai su gydytojais, psichologais, sveikos mitybos specialistais kartais pakeičia ne tik jų požiūrį į kai kuriuos dalykus, bet ir gyvenimo būdą, įpročius. Rengiamos ir klubo lankytojų darbų parodos.

Dažnas renginys baigiasi šiltu pasibuvimu prie pačių atsineštų vaišių stalo, įspūdžių iš kelionių, įvairių patirčių pasidalinimu, kartais ir dainomis ar žaidimais.

Senjorų klubas „Pabūkime kartu“ yra atviras ir visada laukia naujų narių. Jei Jums patraukli klubo veikla, turite laisvo laiko, gerų idėjų, noro pažinti ir susipažinti – kviečiame pabūti kartu.

Klubas veikia Parko bibliotekoje (Parko g. 37). Klubo vadovė Jolanta Gerasimovienė. Tel. pasiteirauti 8 45 441740.

Klubo užsiėmimų metu vaikai kartu su tėvais (globėjais) konstruoja robotukus iš WeDo 2.0 ir iš Mindstorms Ev3 Lego rinkinių, mokosi juos programuoti bei valdyti turimus dronus. Taip pat dalyviai turi galimybę savo piešimo gebėjimus išbandyti naudodami grafinę planšetę ir 3D pieštukus. Spalvų kodais programuoja Ozobot BIT robotus, mokosi kurti pasakų žemėlapius.

Klubo narių amžius – 6-10 metų vaikai ir jų tėvai ( globėjai).

Sudaromos dvi grupės po 5-6 vaikus.:
Pirma grupė – pirmadieniais 1530-1730.
Antra grupė – trečiadieniais 1530-1730.

Trukmė: 2 val.

Klubas veikia Vaikų literatūros skyriuje „Žalioji pelėda“ (Kniaudiškių g. 38). Informacija tel. 8 45 420200.