Pasakojimo edukacija „Akmenų sriuba“

Muzikos ir tautiškumo elementus jungiančioje pasakojimo edukacijoje rimais, ritmais ir dainomis apipinama istorija, kurioje pasakojama apie viltį, žmonių bendrystę, vienybę, dalinimosi svarbą ir gėrį.

Užsiėmimo metu dalyviai gros įvairiais muzikos instrumentais, akmenukais, šoks, dainuos.

Edukacija parengta įgyvendinant Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės projektą „Pasakojimo meno ir metodo modelio sukūrimas Lietuvos bibliotekoms“. Menininkė Neringa Minkevičienė šiai programai sukūrė ir parengė edukacinių priemonių rinkinį.

Projektą finansuoja Nordic Culture Point.

Skirta: 6–10 m. vaikams
Trukmė 1 val.
Dalyvių skaičius: iki 25 dalyvių
Vieta: biblioteka „Židinys“, Nemuno g. 76 ir Šiaurinė biblioteka, Pušaloto g. 55.
Registracija: tel. 8 45 461 567 („Židinys“), tel. 8 45 463 957 (Šiaurinė biblioteka)

Edukatorės Lina Kučinskienė ir Henrieta Slivkienė.
Nemokama.