Aktoriai, režisieriai ir 77 laimės receptai

„Ši mano knyga – jau septintoji, o juk 7 – LAIMĖS skaičius.

Kas yra toji laimė? Šioje knygoje net 77 aktoriai ir režisieriai dalijasi savo laimės receptais. Žinoma, nėra jokios stebuklingos formulės laimei nusakyti, ir niekas, ko gero, nepadiktuos, kaip tą laimės paukštę pagauti, – kiekvienam ji sava ir kiekvienas pats turi rasti savo kelią, takelį, aplinkkelį. Laimė turi tūkstančius veidų, vardų… Viena aišku – laimė priklauso nuo požiūrio: tas pats dalykas ar įvykis vienam nebus laimė, o kitas tiesiog džiaugsis kiekviena gyvenimo akimirka, smulkmena, parodytu dėmesiu ir jausis laimingas. Vienintelis patarimas: jei jautiesi nelaimingas, ieškok kito kelio. Gali būti, kad laimė tavęs laukia už posūkio.
Dalai Lama yra pasakęs: „Nėra kelių į laimę – kelias yra laimė.“ Tad kviečiu į kelionę.

Šioje knygoje mano bičiuliai dalijasi ne tik laimės receptais, bet ir spalvingomis savo vaikystės istorijomis, smagiais pasakojimais apie teatro ir kino užkulisius. Keliaukime kartu stebuklingu teatro ir kino keliu.“

Autorė Nijolė Narmontaitė