Elektra

Naujas, kvapą gniaužiantis Jennifer Saint, The Sunday Times bestselerio „Ariadnė“ autorės, pasakojimas. 

Atrėjo giminė prakeikta. Kelių jos kartų kraujas suteptas smurto ir keršto. Tai pasakojimas apie tris moteris, kurių likimai neatskiriamai susipynę su prakeiksmu, ir nepastovų žmonių bei dievų būdą.

Klitemnestra

Elenos sesers ir Agamemnono žmonos viltys išvengti prakeiksmo dūžta, kai lengvabūdis Paris išsigabena jos seserį į Troją. Klitemnestros vyras surenka didžiulę kariuomenę kovai ir yra pasiryžęs bet kokia kaina nugalėti.

Kasandra

Apolonas pasmerkia Trojos princesę matyti ateitį, bet jos pasakojimais niekas netiki. Ji žino, kad miestas žlugs, bet negali nieko pakeisti.

Elektra

Jauniausia Klitemnestros ir Agamemnono duktė Elektra įbauginta kruvinos savo giminės istorijos. Ar jai pavyks išvengti prakeiksmo, ar ir jos lemtis pažymėta smurto?

Visą gyvenimą besižavinti senovės Graikijos mitais Jennifer Saint studijavo klasikinę filologiją Londono King’s koledže. Vėliau trylika metų dirbo literatūros mokytoja ir dalijosi savo meile literatūrai ir rašymui su mokiniais. „Ariadnė“ yra jos pirmasis, o „Elektra“ – antrasis romanas.

Vertė Jurgita Jagminaitė.