Kai mes tikėjome undinėmis

Šiame puikiai skaitytojų įvertintame bestseleryje  ryškiomis gijomis pinasi dramatiška šeimos istorija ir aistringas meilės romanas, stiprūs charakteriai ir atleisti sugebančios širdys.

Po šešių valandų nepertraukiamo darbo Santa Kruzo ligoninės priimamajame gydytoja Kitė Bianči galėjo apsirikti. Tačiau abejonės išsisklaido dar sykį pažiūrėjus žinių reportažą apie gaisrą viename Oklando naktinių klubų. Už naujienas pranešančio reporterio peties ji aiškiai išvysta Džosės veidą. Tai buvo jos sesuo, kurios manė netekusi per teroristų sukeltą traukinio sprogimą

Ji gyva.
Nežinau, iš kur, bet žinau, kad tai tiesa.

Po kelių dienų Kitė jau sėdi lėktuve į Naująją Zelandiją ir skrenda ieškoti atsakymų. Kur visus tuos metus buvo jos gražuolė sesuo? Kokia moterimi ji tapo? Ar vis dar plaukioja banglente? Nuo ko pabėgti norėjo taip stipriai, kad išsižadėjo ne tik praeities, bet ir šeimos?

Sesers paieškos Kitei sužadina skausmingus prisiminimus, apnuogina tamsiausias paslaptis, vėl atveria vaikystės randus, tačiau kartu dovanoja tai, apie ką nė nedrįso svajoti.

Vertė Antanina Banelytė.