Kur tas Micius?

Kur tas Micius?

Kurgi jis?

Noriu jį surasti, kad galėčiau jį paglostyt ar suraityt ūsus.

Kartais katinėliams norime apraišioti uodegą kaspinėliais ar perrengti kostiumais. Tik kažkodėl jie ima ir prapuola, pasislepia, kodėl?

Tenka visur ieškoti pabėgusio gyvūnėlio. Gal jis pas asiliukę Oną, o gal pas karvutes?

Kartais atrodo, kad gyvūnai viską supranta. O katino Miciaus reikėjo visur ieškoti kaip išprotėjus. Juk taip norisi išgirsti murkimą, jį paglostyti ar pajausti kaip ūsai kutena kaklą. 

Pierre Delye – sėkmingas jaunimo autorius, rašymas jam yra darbas ir aistra. Daugiau nei 25 metus rašo  knygas, kurios leidžiamos Prancūzijoje ir užsienyje įvairaus amžiaus žmonėms. Nuo mažens mėgo pasakoti istorijas, taip pat skaityti, klausytis jų ir ši veikla jam niekada neatsibos. Pierre Delye meilė kalbai – ypatinga, jis lyg literatūros gurmanas sako: „Kai žodžiai skanūs, ausys mielai juos valgo“.

Cécile Hudrisier yra iliustratorė, ji gyvena Tulūzoje. 1999 m. baigusi vaizduojamojo meno magistro studijas Tulūzos Le Mirailo universitete, įgytas žinias pritaikė kurdama iliustracijas vaikams ir jau 2000 m. pasirodė pirmoji jos iliustruota knyga vaikams. Dabar Cécile linksmomis ir nuotaikingomis iliustracijomis džiugina jaunus ir senus.

Vertė Laura Ivoškienė.