Lipt stogais ir žiūrėt žemyn

Garsi atlikėja Jurga Šeduikytė ir psichologas Gintaras Šmatavičius apie šią bendrai parašytą knygą sako:

Visi mes vienaip ar kitaip esame įsprausti į mums įdiegtų nuostatų, vertybių ir lūkesčių rėmus. Į tokius, kurių patys dažnai net nedrįstame praplėsti. Reikalinga pagalba. Ja gali tapti ši knyga apie drąsų bandymą pažvelgti į savo vidų, į aplink esantį pasaulį, žmones, ir suprasti, kodėl gyvenimas dažnai klostosi ne taip, kaip norime, kodėl mes mylime, konfliktuojame, skiriamės ir ar galime to išvengti. Apie laipsnišką tapimą savimi, išlaikant pagarbą sau ir kitiems.

G I N T A R A S

Ši knyga yra bandymas užpildyti atminties ir patirties spragas, sudėti svarbiausias santykių dėlionės detales, suprasti, kaip pasitikėti ir nebijoti žvelgti savo baimėms bei egzistenciniam nerimui į akis. Man labai gaila, kad mokykloje nebuvo pamokos apie santykius. Su savimi, kitu, aplinka. Nemėgstu burnoti dėl to, ko nėra, todėl kartu su knygos bendraautoriu pabandysime savaip interpretuoti santykio su savimi ir kitais temą bei užpildyti šią nišą.

J U R G A

Knyga sudaryta iš laiškų, kuriuose atvirai kalbamasi įvairiomis, kiekvienam žmogui aktualiomis temomis: pinigus, meilę, santykius su aplinkiniais, laisvę, meilę, pavydą, baimę dėl ateities, lūkesčius, savigraužą, mirtį.