Neįmanoma pamiršti

Po staigios Andžės Osborn mirties keturi jos draugai susirenka išklausyti mirusiosios testamento. Nelaimė iš naujo suveda kaip diena ir naktis skirtingus universiteto laikų kambariokus – prie stalo susėda klajūnišką gyvenimo būdą pasirinkęs Tigras, stabilumą ir komfortą vertinantis Leonas, pragmatiška, vien darbu gyvenanti Megė. Prie jų prisideda Houpė – nauja Andžės bičiulė, apie kurią trijulė iki šiol žinojo tik iš nuogirdų. Kiekvieno iš susirinkusiųjų gyvenimas apsiverčia aukštyn kojom. Paskutinis Andžės prašymas sukviestiems draugams – tęsti, ką ji buvo pradėjusi, ir pasirūpinti jos dukra.

Nauji globėjų vaidmenys suburia gedinčiuosius ir verčia prisiminti, kokią vietą jų gyvenime užėmė nutrūktgalviška Andžė. Į paviršių ima lįsti neišsipildžiusios meilės, pamirštos jaunystės svajonės, nerealizuotos karjeros galimybės. Pamažu ima atrodyti, kad netikėtas Andžės testamentas – ne kas kita, kaip gerai apgalvotas planas.

IMOGEN CLARK (Imodžena Klark) – diplomuota teisininkė, šiuo metu gyvenanti Jorkšyre su vyru ir keturiais vaikais. Darbą komercinės teisės srityje iškeitė į motinystę ir atrado antrąją meilę – knygas. Baigusi literatūros studijas ėmė rašyti romanus, sulaukiančius didelės tarptautinės sėkmės. Lietuvoje jau išleistos jos knygos „Laiškai iš praeities“, „Gyvenimo dėlionė“ ir „Mūsų istorijos pradžia“. „Neįmanoma pamiršti“ – ketvirtoji autorės knyga lietuvių kalba.

Vertė Virginija Traškevičiūtė.