Paveldėtos paslaptys

1953 metais duris atvėrusi kosmetikos bendrovė „Farelų namai“ sukuria puikią veido priežiūros priemonę „Kremų kremą“, kurios išbandyti į prestižinį įmonės Berklio pasažo saloną plūsta Londono aristokratės. Ir sulaukia čia išskirtinio dėmesio. „Farelų namų“ vadovė Atina Farel karaliauja bendrovėje, o prekybos patarėja Florensė Hamilton itin diskretiškai aptarnauja klientes Berklio pasažo salone, be to, nepaprastai moka saugoti paslaptis.

Bet kosmetikos pasaulis keičiasi ir kadais šlovingi „Farelų namai“ išgyvena nuosmukį, o jų klientės vis dažniau susigundo šiuolaikiškesniais prekių ženklais. Nauji investuotojai skiria „Farelų namams“ vykdomąją direktorę – itin sėkmingą verslo moterį, trijų vaikų mamą, gebančią visada pasiekti užsibrėžtų tikslų. Atina ir Bjanka ne juokais susikauna dėl „Farelų namų“ ateities, bet kaip tik praeitis kursto ambicijas ir savimeilę, aistras ir troškimus.

Taigi šis įtraukiantis pasakojimas apie išlikimą ir… tobulą paveldą.

Penny Vincenzi (1939-2018) – viena mylimiausių ir populiariausių Didžiosios Britanijos rašytojų. Per kelerius metus pasaulyje nupirkta daugiau nei keturi milijonai jos knygų egzempliorių. Ji yra ištekėjusi, augina keturias dukteris, gyvena Londone ir Gaueryje, Pietų Velse.

Iš anglų kalbos vertė Jūratė Žeimantienė.