Rūko sala

Labiausiai įtraukiantis ir pasaulį sužavėjęs Skandinavijos bestseleris pasirodo lietuviškai! Sveiki atvykę į „RŪKO SALĄ“ – prikaustantį romaną, kurį įkvėpė tikra autorės patirtis scientologijos sektoje…

Sofija pabaigė studijas universitete ir nutraukė įgrisusius santykius su vaikinu. Trokšdama naujų potyrių ji išklauso paskaitą apie naujojo amžiaus judėjimą, vadinamą „Via Terra”.

Jau po pirmojo susitikimo Sofiją užburia judėjimo vadovo Franco Osvaldo asmeninis žavesys ir jo skleidžiamos idėjos, o labiausiai suintriguoja pasiūlymas nuvykti į Rūko salą, kur įsikūrusi pagrindinė „Via Terra” būstinė. Nuostabaus grožio dvaras salos pakrantėje, išpuoselėti sodai, ramybė ir nepaprastai draugiški žmonės – Rūko sala atrodo kaip rojaus kampelis žemėje. Sofijos jausmai Francui darosi vis stipresni ir atrodo abipusiai.

Mergina pasilieka saloje. Tikina, kad tik trumpam…

Tačiau, kai vasarą pakeičia žiema ir tirštas rūkas apgaubia salą, ji suvokia, kad Francas valdo šią vietą geležiniu kumščiu.

Draudžiami telefonai ir kompiuteriai.

Kambariuose įrengtos vaizdo stebėjimo kameros.

Neįmanoma susisiekti su žemynine salos dalimi.

Teritoriją supa elektrinė tvora.

Pamažu Sofijos iliuzijos žlunga: ji ne tik pasijunta vieniša, bet ir supranta, kad niekas niekada nepaliko Rūko salos gyvas…

Vertė Kristina Janulytė.