Šerlokas Holmsas. Kraujo spalvos etiudas

Vaikams nuo 7 metų, bet sudomins ir vyresnius.

Pranešama, kad Londone naktį tuščiame, negyvename name rastas E. DŽ. DREBERIO kūnas. MIRTIES priežastis neaiški. Negyvėlio kišenėje rastoje vizitinėje kortelėje adresas JAV, Ohajuje. Bet kokia suteikta informacija bus naudinga.

Tirdama mįslingą žmogžudystę policija pagalbos kreipiasi į detektyvą Šerloką Holmsą. Kartu su daktaru Votsonu jiedu pradeda tyrimą, kuris atskleis begalinį keršto siekį ir paslaptingas detales, kurios… daug paslaptingesnės, nei buvo manyta. Bet argi egzistuoja nusikaltimas, kurio nepavyktų išnarplioti žymiausiam pasaulio detektyvui Šerlokui Holmsui?

Ar esi Šerloko Holmso gerbėjas? Jei ne, perskaitęs šią knygą tapsi!

Ši knyga – tai puikus būdas vaikams pristatyti garsųjį XIX a. škotų klasiką serą Artūrą Konaną Doilį. Adaptuojant buvo išlaikyti saviti veikėjų charakteriai, teksto dinamika ir pagaulumas, o žmogžudysčių scenos pateikiamos subtiliai ir santūriai, nedirginant vaiko vaizduotės.

Stephanie Baudet (1945) – britų vaikų rašytoja, sukūrusi per 80 knygų vaikams. Vienas žymiausių jos darbų – Arthuro Conano Doyleʼio knygų apie Šerloką Holmsą adaptacijos jauniesiems skaitytojams. Šios serijos knygos vaikų literatūros specialistų ir bibliotekininkų giriamos dėl to, kad išlaiko originalių tekstų nuotaiką, veikėjų ypatybes ir yra puiki pirmoji pažintis su Šerloku Holmsu. Serija išversta į daugiau nei 20 kalbų.

Vertė Ina Jakaitė.