Kaip PRATĘSTI knygų grąžinimo terminą

Grąžinimo terminą galite prasitęsti telefonu, el. paštu ar internetu:

• bibliotekos svetainėje paspauskite „Grąžinimo termino pratęsimas“,
  • įrašykite savo skaitytojo pažymėjimo numerį ir slaptažodį (slaptažodis yra jūsų pavardė lietuviškais rašmenimis, jei jo nekeitėte). Jei senasis slaptažodis neveikia, jį gali Jums sugeneruoti bibliotekos darbuotojas. Kiti prisijungimo būdai ir pagalba jungiantis.
  • prie knygos pavadinimo esančioje nuorodoje spauskite „Pratęsti grąžinimo terminą“.

Svarbu! Pratęsti galima, kol nesibaigė knygos grąžinimo terminas ir jei leidinio nėra rezervavęs kitas skaitytojas. Jeigu grąžinimo terminas yra pasibaigęs, pratęsti jį galima tik paskambinus telefonu į savo biblioteką arba el. paštu.

Delspinigiai. Negrąžinus leidinių nustatytu laiku, imamas 0,01 euro mokestis už kiekvieną uždelstą bibliotekos darbo dieną kiekvienam negrąžintam leidiniui.