Mokymai pažengusiems

Jei turite pagrindinius darbo su skaitmeniniais įrenginiais įgūdžius, kviečiame mokytis šiose programose (kiekvienos programos trukmė – 4–6 val.):

Sumaniau apsipirkime ir atsiskaitykime internetu. Išmoksite saugiai pirkti bei atsiskaityti už prekes ir paslaugas internetu, palyginti kainas. Sužinosite, kaip naudotis bankų paslaugomis internete.

Planuokime laisvalaikį internetu. Išmoksite įsigyti lėktuvų bilietus, suplanuoti kelionę, sužinoti orų prognozę, tvarkaraščius, užsakyti viešbučius. Ieškosite ir rasite kultūros renginius, rezervuosite knygas bibliotekos el. kataloge.

Skaičiuoklė darbui ir namams. Susipažinsite su pagrindinėmis skaičiuoklės priemonėmis ir jas pritaikysite praktiškai: sudarysite ir formatuosite lenteles, įvesite ir redaguosite duomenis (skaičius, tekstą ir kt.), rengsite diagramas, bendrinsite skaičiuoklės dokumentą su kitais.

Pristatymų rengimas. Išmoksite vaizdžiai pristatyti savo mintis ir sumanymus, kurti patrauklias skaidres, tvarkyti jų turinį, spausdinti, pasirengti jas rodyti bei pasidalyti su kitais.

Efektyvus laiko planavimas ir bendravimas. Išmoksite išmaniai ir saugiai naudotis el. paštu, saugoti ir tvarkyti duomenis interneto saugykloje, susikursite internetinį kalendorių.

Skaitmeninių nuotraukų apdorojimas ir saugus dalijimasis. Susipažinsite su nuotraukų redagavimo programomis bei išbandysite jų veikimą.

Naujienos ir melagienos. Sužinosite kaip atskirti faktus nuo nuomonės bei kas yra kokybiška žurnalistika. Išmoksite kritiškai skaityti naujienas internete.

Pažengusiųjų mokymai karantino metu gali vykti ir nuotoliniu būdu.