Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

Trisdešimties metų bičiulystė sieja Panevėžio Elenos Mezginaitės viešąją biblioteką ir Panevėžio „Minties“ gimnaziją. Beveik tuo pačiu metu įsikūrusios naujai statomame Kniaudiškių mikrorajone, viena kitos kaimynystėje, šios dvi įstaigos keitė savo pavadinimus, bet nekeitė veiklos pobūdžio, ir visus tuos metus glaudžiai bendradarbiavo: vykdė edukacinę veiklą, rengė parodas, bendrus projektus ir renginius, tarpusavyje dalinosi gerąja darbo patirtimi.

Todėl birželio 16 d. Panevėžio Elenos Mezginaitės viešosios bibliotekos direktorės pavaduotoja Leokadija Vaitiekaitienė ir Panevėžio „Minties“ gimnazijos direktorė Ramutė Stasevičienė pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Abi šalys įsipareigojo toliau tęsti bendradarbiavimą, pagal galimybes viešinti ir dalyvauti abiejų organizacijų renginiuose, prie kavos puodelio suplanavo galimus bendrus renginius 2022-iems metams, pasižadėjo prireikus padėti viena kitai ir dalintis žmogiškaisiais ištekliais.

Po pasirašymo pasikeista simbolinėmis dovanėlėmis, o Panevėžio Elenos Mezginaitės viešoji biblioteka pažadėjo prasidėjus naujiems mokslo metams visą rugsėjo mėnesį gimnazijos moksleiviams ir mokytojams dovanoti skaitytojo bilietus.

Sandra Voveriūnienė
Abonemento vedėja