Lankytojų aptarnavimo pakeitimai

Nuo rugsėjo 13 d. bibliotekų lankytojams, neturintiems Galimybių paso, teikiamos tik šios bibliotekos paslaugos:

• Knygų išdavimas ir grąžinimas (lankantis bibliotekoje ne ilgiau kaip 15 min.)
  • Parodų lankymas
  • Renginiai atvirose erdvėse
  • Kopijavimas, spausdinimas, skenavimas

Bendrose ir interneto skaityklose prašome pateikti Galimybių pasą bibliotekos darbuotojui. Dalyvaujant renginiuose uždarose erdvėse, registruojantis į skaitmeninio raštingumo mokymus, individualias konsultacijas naudojimosi išmaniaisiais įrenginiais taip pat reikalingas Galimybių pasas.

Vaikams iki 16 m. Galimybių paso nereikia.

Primename, kad vyresni nei 6 metų asmenys bibliotekoje privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones).

Reikalavimas dėvėti kaukes netaikomas neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei.

Prašome laikytis asmens higienos normų: rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo ir kt.

Pakeitimai bibliotekose pritaikyti vadovaujantis LRV rugpjūčio 11 d. nutarimu „Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. vasario 26 d. nutarimo Nr. 152 „Dėl valstybės lygio ekstremaliosios situacijos paskelbimo“ pakeitimo“ įvestais papildomais apribojimais.

Atsiprašome už nepatogumus, tikimės jūsų supratingumo.

Ačiū, kad naudojatės bibliotekų paslaugomis!