Aplankykite dailininkės I. Žvinakienės tapybos darbų parodą

Nuo sausio 11 d. net dvejose miesto bibliotekose eksponuojama dailininkės Ilonos Žvinakienės tapybos darbų paroda.

Apie autorę.
I. Žvinakienė (g. 1961 m.) baigė Šiaulių universiteto Dailės fakultetą, studijavo Vilniaus dailės akademijoje meno terapijos metodų taikymą.

LSD narė nuo 1999 m.

Surengė daugiau nei 30 personalinių parodų Lietuvoje, Vokietijoje, Norvegijoje, Suomijoje. Sėkmingai dalyvauja įvairiuose pleneruose Lietuvoje ir užsienio šalyse.

„Tapau, kai jaučiu laimės akimirką, kai galiu stebėti ir bandyti perteikti pienės trapumą, palinkusį obels siluetą, iš rūko atbėgantį kelio vingį… Tą jausmą ir vaizdą galiu nešiotis ir brandinti ilgai“, – sako tapytoja Ilona Žvinakienė.

Dailininkės darbus iki vasario 14 d. galite pamatyti Viešojoje bibliotekoje, Kniaudiškių g. 34 ir Smėlynės bibliotekoje, Smėlynės g. 49.

Laikas:

• 2022 m. sausio 11 d. – 2022 m. vasario 14 d.