„Kavos žmonės“ – nuo pupelės iki piešinio

Daugelio rytas pasideda kvapniu kavos puodeliu, pažadinančiu naujai dienai. Kava asocijuojasi su jaukais namais, energija, bendravimu, poilsiu, gera nuotaika. Panevėžiečiui fotografui, dailininkui Arūnui Revotui kava, „tai tiesiog buvimas su kažkuo, draugija su savo mintimis. Juk tiek daug apeita garsių kavinukių, kurių jau nebėra. Visą gyvenimą ieškojau draugų ir visada mane lydėjo kavinukių kava. Šiuo metu kava – kūrybos priemonė.“

A. Revoto autorinių darbų paroda „Kavos žmonės“ kovo mėnesį eksponuojama „Šiaurinės“ bibliotekos padalinyje. Tai antroji autoriaus paroda Panevėžio Elenos Mezginaitės viešosios bibliotekos erdvėse.

Visus, kuriems įdomu sužinoti, kaip gimsta kavos piešiniai kviečiame į kūrybinį užsiėmimą kovo 14 d. (pirmadienį) 16.30 val. Šiaurinėje bibliotekoje Pušaloto g. 55. Į užsiėmimą kviečiame registruotis telefonu 8 45 463957.