Kviečia Muziejų naktis

Gegužės 14 d., šeštadienį, po metų pertraukos Panevėžyje vyks Muziejų nakties renginiai. Biblioteka Muziejaus naktyje dalyvaus su programa „Pasimatymai Elenos Mezginaitės alėjoje“. Pasimatykime 17-20 val. prie bibliotekos „Šaltinėlis“, Respublikos g. 26/1.

Gatvės galerijoje eksponuosime Elenos Mezginaitės nuotraukas. Kviesime pasukti interaktyvų laimės ratą ir sužinoti įdomių faktų apie poetės Elenos Mezginaitės gyvenimą ir kūrybą, paklausyti eilėmis kalbančio suolelio įrašų, virtualioje galerijoje pamatyti dar niekur neskelbtų poetės nuotraukų, paskaityti jos dienoraščio ištraukų ir pavartyti E. Mezginaitės pokalbių su žymiais žmonėmis rinktinę „Elena Mezginaitė: žmonės man – viskas“ (2021 m.).

Jei pažinojote poetę ir turite nuotraukų su ja, atsineškite, mielai priimsime į virtualų Elenos Mezginaitės nuotraukų albumą.

Laukiame Jūsų Elenos Mezginaitės alėjoje!

Muziejų naktį organizuoja Panevėžio kraštotyros muziejus, visa programa.

Laikas:

• 2022 m. gegužės 14 d. 17:00 – 20:00 val.