Tautodailininkės Stasės Mikeliūnienės akvarelės darbų paroda

Paįstrietė, ilgus metus kultūros srityje dirbusi Stasė Mikeliūnienė praėjusiais metais minėjo gražų asmeninį jubiliejų. Ji – pirmoji Panevėžio miesto diplomuota bibliotekininkė ir ilgametė bibliotekos darbuotoja, lituanistė, leidinių sudarytoja, išleidusi ne vieną kraštotyrinį leidinį, straipsnių autorė, parašiusi ne vieną straipsnį. Ir menininkė, Lietuvos tautodailininkų sąjungos narė nuo 1977 m., išliejusi ne vieną šimtą akvarelių, dalyvavusi respublikinėse parodose.

Autorei ypač artima yra gamta, todėl jos akvarelėse vyrauja peizažai ir gėlės. Štai ką S. Mikeliūnienė sako apie savo darbus:

Man akvarelė pasidarė labai artima dėl skaidrių spalvų, įdomių subėgimų. Ši technika labai daug duoda. Akvarelėje antro tokio paties darbo niekaip nepadarysi.

S. Mikeliūnienė

Paroda, kurioje eksponuojama 11 kūrinių, Viešojoje bibliotekoje veiks iki liepos 1 d. Kviečiame pakeliauti po subtilų kūrėjos akvarelių pasaulį.

Nuotrauka V. Benašo

Laikas:

• 2022 m. birželio 1 d. – 2022 m. birželio 30 d.