Susitikime Panevėžio miesto gimtadienyje

Rugsėjo 9–11 d. Panevėžio miestas švęs 519–ąjį gimtadienį. Rugsėjo 10–ąją, šeštadienį, jame dalyvaus ir Panevėžio Elenos Mezginaitės viešoji biblioteka. Bibliotekos kolektyvą bus galima sutikti dviejose vietose: Laisvės aikštėje, esančioje edukacijų erdvėje, ir Respublikos gatvėje, kuri vienai dienai taps Čičinsko gatve.

Miesto gimtadienį švęsime prie literatūrinių vaišių stalo. Kviečiame panevėžiečius ir miesto svečius užsukti 12–16 val. į Respublikos gatvę ir aplankyti literatūros parodą „Prie stalo su rašytoju“. Čia visų lauks knygų paroda, patiekalų receptai, Išminties arbata su laimę nešančia sentencija ir užduotis! Ją įveikusių laukia dovana – „Čičinsko kepsnio“ originalus receptas.

13–16 val. Laisvės aikštėje, edukacijų erdvėje, mažieji panevėžiečiai bus kviečiami dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse. Vaikai gaminsis įvairiaspalvius gimtadieninius knygos skirtukus ir išskirtinius maišelius šventinėms dovanoms supakuoti.

17–19 val. Panevėžio Elenos Mezginaitės viešosios bibliotekos kolektyvas dalyvaus šventinėje eisenoje nuo Klaipėdos iki Elektros gatvės. Kad būtų smagiau žygiuoti, šiemet bibliotekos kolektyvas pasikvietė „svečių“ – kiek keistų, nužengusių iš fantastinių knygų puslapių, kurie taip pat panoro dalyvauti miesto gimtadienyje. Kokie tai „svečiai“, išvysite šventinėje eisenoje.

Panevėžio miesto 519–ojo gimtadienio proga kviečiame aplankyti Elenos Mezginaitės viešosios bibliotekos padalinius, kuriuose eksponuojamos parodos, organizuojamos viktorinos, skirtos paminėti miesto gimtadienį.

Šiaurinė biblioteka, Pušaloto g. 55
Rugsėjo 1–20 d. Panevėžio tautodailininkų asociacijos „Pantautodailė“ narių tapybos darbų paroda „Panevėžys laiko tėkmėje“

Viešoji biblioteka, Kniaudiškių g. 34
Rugsėjo 1 d. Virtuali paroda „Panevėžys literatūroje“
Rugsėjo 5–30 d. Kahoot viktorina „Mano miestas“. Kviečiame registruotis tel. 8 45 420 379.

Vaikų literatūros skyrius „Žalioji pelėda“, Kniaudiškių g. 38
Rugsėjo 1–30 d. VšĮ Panevėžio neįgaliųjų integracijos centro narių kūrybinių darbų paroda, „Tau, mano mieste“. Vadovė dailininkė L. Dailidėnienė

Biblioteka „Žiburėlis“, Parko g. 49
Rugsėjo 1–30 d. literatūros paroda „Mano Panevėžys – mano pasaulis“.

Švęskime Panevėžio miesto 519–ąjį gimtadienį kartu!