Šiaurės šalių literatūros savaitė

Beveik tris dešimtmečius vykstanti garsinio skaitymo iniciatyva – Šiaurės šalių literatūros savaitė – kasmet sukviečia vis didesnį dalyvių skaičių. Šiemet Panevėžio Elenos Mezginaitės viešoji biblioteka vėl jungiasi prie šio, jau tradicija tapusio, renginio bei kviečia lapkričio 14-20 dienomis užsukti į biblioteką ir dalyvauti garsiniuose skaitymuose vaikams „Auštant“.

Šiaurės šalių literatūros savaitė vyksta tamsiausiu metų laiku, tuomet organizatoriai kviečia uždegti žvakes, žibintus ir pasimėgauti garsinio skaitymo tradicija. Šių metų tema vaikams – gamta. Bus skaitoma ištrauka iš Malin Kivelä ir Martin Glaz Serup knygos „Jei sutiktum lokį“. Šioje paveikslėlių knygoje smagiai pasakojama istorija apie žmogaus ir lokio susitikimą ir ką reikia daryti jį sutikus miške.

Garsinio skaitymo tradicija bus prisiminta penkiuose Panevėžio Elenos Mezginaitės viešosios bibliotekos padaliniuose. Jūsų laukia:

Vaikų biblioteka „Žiburėlis“ (Parko g. 49), registracija tel. 8 45 526 873,

Vaikų literatūros skyrius „Žalioji pelėda“ (Kniaudiškių g. 38), registracija tel. 8 45 420 200,

Biblioteka „Židinys“ (Nemuno g. 76), registracija tel. 8 45 461 567,

Šiaurinė biblioteka (Pušaloto g. 55), registracija tel. 8 45 463 957,

Smėlynės biblioteka (Smėlynės g. 49),registracija tel. 8 45 460 587.

Kviečiame dalyvauti!