Švęskime laisvę kartu!

Vasario 16-ąją prasideda vilties, jaunystės ir didžiojo atgimimo festivalis „Laisvės pavasaris“, kuris tęsis iki pat kovo 11-osios. Elenos Mezginaitės viešoji biblioteka jungiasi prie šios iniciatyvos ir kviečia į festivaliui skirtus renginius, parodas ir edukacinius užsiėmimus:

Biblioteka „Židinys“, Nemuno g. 76

Vasario 1–28 d. L/d „Jūratė“ ugdytinių meninės saviraiškos paroda „Trispalvės boružėlės“
Vasario 14 d. 10.30 val. Rytmetis vaikams „Lietuva ant mano delno“
Vasario 14 d. 15 val. Edukacinis užsiėmimas „Trispalvis aksesuaras“. Segių iš veltinio gaminimas. Papildoma informacija tel. 8 45 461 567

Šiaurinė biblioteka, Pušaloto g. 55

Vasario 1–28 d. L/d „Žibutė“ ugdytinių piešinių paroda „Mano miestas“
Vasario 15 d. 15.30 val. Edukacinis užsiėmimas apie lietuvių tautinius rūbus „Seną spintą pravėrus“. Papildoma informacija tel. 8 45 463 957

Biblioteka ,,Šaltinėlis“, Respublikos g. 26/2

Vasario 6–28 d. Šakių raj. Lukšių Vinco Grybo gimnazijos 4 klasės mokinių piešinių paroda „Brangiausios spalvos“

Vaikų literatūros skyrius „Žalioji pelėda“, Kniaudiškių g. 38

Vasario 6 – kovo 20 d. Tautodailininkės Gitos Jurkūnienės autorinių GyArt papuošalų parodos „Mano pėdos tavo, Lietuva, žemėj įmintos“, dalinė ekspozicija „Senovės kloduose – mūsų baltiškos šaknys“
Vasario 6–28 d. Literatūros paroda, skirta Vasario 16-ajai „Su gimtadieniu, Lietuva…“
Vasario 14 – kovo 20 d. L/d „Puriena“, „Pelėdžiuko“ grupės ugdytinių piešinių paroda „Piešiu aš Lietuvą“

Smėlynės biblioteka, Smėlynės g. 49

Vasario 10 – kovo 13 d. Panevėžio A. Lipniūno progimnazijos mokinių tekstilės darbų paroda „Aš augu kartu su Lietuva“

Viešoji biblioteka, Kniaudiškių g. 34

Vasario 13 – kovo 13 d. Tautodailininkės Gitos Jurkūnienės autorinių Gyart papuošalų paroda „Mano pėdos tavo, Lietuva, žemėj įmintos“  dalinė ekspozicija istorine tematika „Tavo keliai istorijos puslapiuose ir mūsų šventoj atminty“
Vasario 16 – kovo 11 d. Teminė literatūros lentyna „Geltona, žalia, raudona – Lietuvos spalvos“ (Lietuvių autorių knygos geltonais, žaliais, raudonais viršeliais)
Vasario 16 – kovo 11 d. Viešosios bibliotekos „Facebook“ paskyroje virtuali viktorina „Lietuvos valstybės simboliai“. 15 klausimų apie Lietuvos vėliavą, herbą ir himną

Kviečiame dalyvauti!