Kahoot viktorinos – smagiai praleiskite laiką!

Artėjant gegužės 7-ajai, Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai, Informacijos skyrius parengė dvi interaktyvias KAHOOT viktorinas suaugusiems lankytojams „Lietuvių literatūros įdomybės“ ir „Užsienio literatūros įdomybės“ .

Kiekvieną viktoriną sudaro 35 klausimai, jas galima žaisti bibliotekoje su draugais arba užsisakyti į darbo kolektyvą ar organizaciją. Žaidėjų skaičius – nuo dviejų žaidėjų iki 30, dalyviai varžysis tarpusavyje individualiai.

Kviečiame ne tik pasitikrinti žinias, bet ir esame tikri, kad sužinosite negirdėtų, įdomių faktų iš rašytojų gyvenimo ir kūrybos bei smagiai praleisite laiką!

Užsiėmime reikalinga turėti išmanųjį telefoną, viktorinos trukmė –1 val. Registracija tel. 8 45 420 379 arba el. paštu viesoji@panbiblioteka.lt

Nemokama.