Druskininkiečių parodos Smėlynės bibliotekoje

Birželio mėnesį Smėlynės bibliotekoje lankytojų laukia net trys parodos, atkeliavusios iš Druskininkų.

Pirmoji ir pati gausiausia – V. Urnevičiaus asmeninio archyvo Saulės tako nuotraukų paroda „…ir nutiesė saulė taką“. Nuotraukose įamžintos pačios įvairiausios pavėsinės, sukurtos iš gamtinių medžiagų.

Antroji – R. Bolienės piešinių paroda. Iš visų pavėsinių, tik šios penkios, įamžintos dailininkės darbuose, yra išlikę iki šių dienų.

Trečioji paroda – tai vienos knygos paroda. Joje surinkti pasakojimai apie patį girių dabintoją Vytautą Urnevičių ir jo paties užrašyti biografiniai prisiminimai.

Visų šių parodų bendras vardiklis – neeilinė miškininko Vytauto Urnevičiaus (1922–2020) asmenybė, kurios akivaizdus ryžtas džiaugtis gyvenimu, aplinka, draugais ir darbais verti didžiausios pagarbos.

Maloniai kviečiame!

Laikas:

• 2023 m. birželio 5 d. – 2023 m. birželio 30 d.