Rugsėjo 1-ąją – laiškai pirmokams!

Rugsėjo 1-ąją, Mokslo ir žinių dieną, pačius mažiausius moksleivius pasveikino bibliotekos. Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka, Panevėžio miesto savivaldybės Elenos Mezginaitės viešoji biblioteka, Panevėžio rajono savivaldybės viešoji biblioteka miesto ir rajono mokykloms perdavė daugiau kaip 1000  laiškų pirmokams.

Šia akcija visos trys įstaigos primena, kad jos visada šalia, įsipareigoja padėti įveikti naujus iššūkius, suvaldyti jaudulį, kartu atrasti naujų dalykų. Pirmosios mokslo dienos šventė neliks be dovanų – vaikams dovanojamas skaitytojo pažymėjimas.

Bitės biblioteka šią iniciatyvą vykdo nuo 2020 metų. Jau antrąsyk iš eilės į ją įsilieja Panevėžio miesto savivaldybės Elenos Mezginaitės ir Panevėžio rajono bibliotekos.